29 Temmuz 2010 Perşembe

Şölen'den BİSCOLATA MOOD Türkiye'de Bir İlkBiscolata’dan Çikolata Dolgulu

Bu nefis tadı kesinilkle denemelisiniz.Marketler de yerini almaya başlayacak çok yakında.Eğlenceli ve leziz çikolatalı Biscolata Mood’ların tadına bayıldım.
Ayrıca
Biscolata Mood’ların üzerindeki desenleri siz de eminim benim gibi çok beğeneceksiniz.Yemesi eğlenceli ve bir o kadarda keyifli Biscolata Mood la bir an önce tanışmalısınız:)


Biscolata’dan Çikolata Dolgulu
' Aşk, Sağlık, Şans, Para, İş, Dostluk, Başarı, Neşe ve Mutluluk” Bisküvileri
Dayanılmaz lezzetinin yanı sıra, atıştırmalık boyutu ile dilediğiniz yerde kolayca tadını çıkarabileceğiniz Biscolata Mood, üzerinde bulunan dokuz ayrı sembol ve otuz farklı desen ile de hayata eğlence katıyor.

Aşık mısın?, Sağlıklı mı? Mutlu mu?, Şanslı mı?
Bisküvini çek MOOD'unu gör...


Şölen’in en yeni lezzeti ' Biscolata Mood”, incecik çıtır bisküvisi ve içindeki gerçek çikolata dolgusu ile bağımlılık yaratacak.
1989 yılında Gaziantep’te kurulan Şölen Çikolata, bugün Türkiye’nin en büyük çikolata üreticilerinden biri haline geldi.

Lezzet trendlerini yakından takip eden ve tüketicilerin damak zevkine uygun ürünler geliştiren Şölen Çikolata, genç ve dinamik yönetim yapısı, yenilikçi ruhu ve farklılaşmaya verdiği önem ile Türkiye’nin en keyifli çikolata ürünlerini yaratıyor.

Geniş ürün yelpazesinde, farklı damak tatlarına hitap eden 200’ün üzerinde ürün çeşidi bulunan Şölen Çikolata, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 231. sırada yer alıyor.

Dünya standartlarındaki ileri teknolojisini, profesyonel kadrosu ile bütünleştiren Şölen Çikolata, çalışanlarının uzmanlaşması için gelişime yönelik olanaklar sağlıyor.

Bugün, kendi alanında dünyanın en ileri üretim teknolojilerine sahip toplam 140.000m2’lik kapalı alanda üretim gerçekleştiren Şölen Çikolata, günlük 600 ton üretim kapasitesi ile, üretiminin yüzde 30’unu yurtiçi pazarda tüketici ile buluşturuyor.

Sürekli genişleyen dağıtım organizasyonu ile yurtiçi pazarda 50.000’i aşkın seçkin satış noktasında tüketicilerine ulaşan Şölen, Türkiye’de, Migros, Tansaş, CarrefourSA, Carrefour Express, Real, Metro, Kipa, Bim ve DiaSA gibi büyük market zincirlerinde çikolata tutkunları ile buluşuyor.

Bir çok değişik ve eğlenceli lezzetler sunan Şölen'e Teşekkürler.Diğer ürünleri için

http://www.solen.com.tr/ yi ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder