18 Eylül 2010 Cumartesi

EGD Temizlik'ten 12 Kişiye İziwash Renk Koruyucu Mendilİziwash nedir? Merak ediyorsunuz değilmi.Hanımlar Dikkat Dikkat bu kampanyamız tam size göre.Tabiki erkeklerde katılabilir.Yalnız çamaşır yıkamak biz bayanların vazgeçilmez temizlik işlerinden biri olduğu için bu ürün kesinlikle hepimizin çok hoşuna gidecek.

Şimdi gelelim ürünümüzü tanımaya.İziwash sizce nedir?
İziwash çamaşır yıkama sırasında çamaşırlarımızdan akan boyayı tutan özel bir bezdir.İizwash ile çamaşır yıkarken renkleri kendi aralarında ayırmanıza gerek yok.Bu işi sizin yerinize iziwash halleder.

İziwash'ın avantajları peki nelerdir? Çamaşırlarınızı biriktirmeden yıkayacağınız için zamandan tasarruf yaparsınız. İziwash sayesinde yıkama kazalarını önlemiş olursunuz. Daha çok su,elektrik ve deterjan tüketimini önleyerek ev ekonomisine yardımcı olur. Çamaşırlarınızın daha canlı ve parlak renkli kalmasını sağlayıp daha uzun ömürlü olmasına neden olur.. Evet ürünümüzü tanıdık.Şimdi gelelim kampanyamıza.

Kampanya şartlarımız:
*İzleyicim olmanız
*Sitemizi http://www.iziwash.com/index.html girip incelemeniz
*Ve blog yada faceinizde kampanyamızı duyurmanız.
İşte yapmanız gerekenler bu kadar basit.Kampanyamız 1 hafta sürecek ve kampanyamız sonunda tam 12 kişiye İZİWASH renk koruyucu mendil hediye edeceğiz..Kargo firmamıza aittir.
Hepinize bol şans...tık tık

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder