23 Kasım 2010 Salı

10 YAŞ GENÇ GÖRÜNMEK İSTER MİSİNİZ?10 YAŞ GENÇ GÖRÜNMEK İSTER MİSİNİZ?


KULLANICILARI ARASINDA SANDRA BULLOCK’UN BULUNDUĞU GENÇLEŞTİRİCİ SPREY ARTIK TÜRKİYE’DE!

Oscar kulislerinin gizli silahı olarak bilinen Skindinavia makyaj sabitleyici, 10 Years Younger ürünüyle makyajı sabitleyerek, yüzdeki çizgilerin görünümünü engelliyor ve 10 yaş genç görünüm sağlıyor.

Kuşkusuz her kadın bahar kadar taze, yaz kadar güzel görünmeyi arzular. Bu isteği gerçekleştirmenin bütün sırrı makyajda gizlidir. Makyajın ilk yapılan anki kadar taze ve yenilenmiş görünmesini sağlayan Skindinavia 10 Years Younger’ın kullanıcıları arasında,
Sandra Bullock ve Zac Posen gibi isimler yer alıyor.
Genelde olgun ciltlerde zamanın etkisiyle kuruma problemi başlamakta ve buna bağlı olarak kırışıklıkların görünümü belirgin hale gelmektedir. Skindinavia 10 Years Younger yüzü gerginleştirerek yüz hatlarındaki sarkma ve kırışıklık problemine karşı anında etki sağlar.Skindinavia 10 Years Younger


10 yaşa kadar genç bir görünüm sunan Skindinavia 10 Years Younger, makyaj yapılan bölgeyi nemlendirerek sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar ve makyajı 16 saat boyunca korur.
Tüm dermatolojik ve alerjik testlerden geçen ve her tür makyaj için uygun olan Skindinavia ürünleri hiçbir şekilde paraben ve yağ içermemektedir.

2 yorum:

  1. eczanerlde mı satılıyo bu ürün.
    vaadlerine bakınca cok iddialı.

    YanıtlaSil
  2. cnm faydası oluyor gerçekten.etkili bir ürün.makyaj akmıyor.özel günler için çok iyi oluyor.ben sana mail gonderdim şimdi.bulabileceğin yerler için.

    YanıtlaSil