19 Haziran 2010 Cumartesi

Laktoz.Net Hediyeli Kampanya
Laktoz.Net olarak okuyucularımıza süprizler yapmayı kendimize alışkanlık haline getirdik ve yeni bir çekiliş ile sizlerin karşısındayız. Tek ödül olarak düzenlediğimiz diğer çekilişlerimizin ardından bu sefer daha fazla hediye ile sizleri sevindirmek istedik ve Reyonist.Com‘un sponsorluğunda bol ödüllü bir çekiliş hazırladık.

Reyonist.Com’un sponsorluğunda düzenlediğimiz çekilişimizde 3 kişiye bir birinden güzel hediyeler vererek mutlu etmeyi planlıyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı orjinal sağlık ürünlerini ayağınıza kadar getiren Reyonist.Com’un sanal dünyaya heyecan katmak için sponsor olduğu bu çekilişimizde umarız hediyelerle sizleri mutlu edebiliriz.
Çekilişe Nasıl Katılacaksınız?

Reyonist.Com’un sponsorluğunda düzenlediğimiz çekilişimize katılmak için sadece bir yorum atmanız yeterlidir. Attığınız yorumda kullanıcı adı olarak gerçek isminizi yazdığınız taktirde çekilişe katılımınız gerçekleşmiş olacak ve isminiz kayıtlara eklenecektir. Sitenizde ve Facebook profilinizde bizden bahsederek ekstra katılım hakkı kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Ekstra katılım hakkı kazanmak için sahibi olduğunuz web sitenizde Reyonist.Com sponsorluğunda gerçekleştirilen bu çekilişten bahsederek ve kaynak linki olarak da bu yazının linkini vererek ekstradan 3 katılım hakkı kazanabilirsiniz.

Facebook profilinizde bu çekilişi paylaşabilir ve bu sayede ekstradan 3 katılım hakkı kazanabilirsiniz. Facebookta paylaşan kişiler paylaştıkları profilin resmini çekip ( pr @ laktoz.net ) adresine ile göndermeleri gerekmektedir. Doğruluğu onaylandıktan sonra ekstra 3 hak katılımcıya verilecektir.katılmak için tık tık :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder