24 Haziran 2010 Perşembe

NEŞELİ GÜNLER ~ BANYOBANYO.COM HEDİYELERİ.. (SON KATILIM 30/HAZİRAN)
TAM 4 ŞANSLI AİLEYE banyobanyo.com sponsorluğunda bu çocuk Adaptörlü Klozet Kapağını veriyorum. Üstelik tam 8 renk. istediğiniz rengi seçebilirsiniz...


Ürün hakkında biraz bilgi vereyim.

ÜRÜN ADI : ÇOCUK ADAPTÖRLÜ KLOZET KAPAĞI
Üretici : BANYOBANYO

Renk Çeşidi : 8 Renk
http://www.banyobanyo.com/catinfo.asp?cid=100 ürünü bu link adresinden inceleyebilirsiniz.
Ürünün en büyük avantajı türkiye'de patenti olan bu ürün sadece firmamız banyobanyo tarafından

üretilmektedir. Ürün özelliği ve açıklama yazısı alt kısımdaki gibidir.


BANYOBANYO ÇOCUK ADAPTÖRLÜ KLOZET KAPAĞI

Ailece Kullanabileceğiniz TEK KLOZET KAPAĞIDIR.

Her Evde Olması Gereken Bu Ürünle Artık Evinizdeki Büyükler ve Çocuklar Tuvalet Alışkanlıklarını Kolaylıkla Yapabilecekler, Çocuk Adaptörlü Klozet Kapağı
2 Kapaktan Oluşmaktadır. Üst Kapak Çocukların Tuvalet İhtiyaçları İçin Alt Kapak İse Büyüklerin Kullanımı İçin Tasarlanmıştır. PP'den Sert Plastikten Üretilmiştir.
Esneme Payı Yoktur. 6mm Gövde Kalınlığı İle TÜRKİYE'NİN EN SAĞLAM KLOZET KAPAĞIDIR, Amortisör Özelliği Sayesinde Kapakları Yavaş Yavaş Kapanmaktadır.
Çocukların Tuvaletlerini Rahatlıkla Yapabileceği Mükemmel Bir Üründür. Çocukların Tuvalet Eğitimlerinde Ailelerin En Büyük Yardımcısı Olacak Bu Ürün 5 Yıl Garantilidir.
Özel Kir Tutmaz Yüzeyi Sayesinde Kolayca Montaj Edilebilmektedir. Hiçbir Şekilde Bir Ustaya Gerek Kalmadan Kendiniz Montaj Yapabilirsiniz. TÜV ve ISO Belgeli Olan
Bu Ürün Türkiye'de Sadece BANYOBANYO Firması Tarafından Üretilmektedir. Ürün 8 Renk Çeşidiyle Her Türlü Banyo Rengine Uyum Sağlayacak Şekilde Dizayn Edilmiştir.

Peki Böyle Bir Ürüne Niçin Sahip Olmalıyım :
1-Evinizde Kullanmış olduğunuz Standart Klozet kapağı Yerine Bu Ürünü Kullanarak Çocuklarında Tuvaletlerini Rahatlıkla Yapmalarını Sağlayabilirsiniz.
2-Eğer Evinizde Bir Çocuğunuz var ise Eski usül yöntemler yerine Çocuk Adaptörlü Klozet kapağı ile Sizde Çocuklarınıza Tuvalet Alışkanlığını Kolayca
Öğretebilirsiniz. Büyükler Gibi Tuvaletini Yapmayı Sağlayan Bu Ürün İle Çocuklarınızın Kendilerine Olan Özgüveninide Böylelikle Arttırmış Olursunuz.
3-Temizliği Çok Kolaydır. Standart Klozet Kapakları Leke Bırakırken BANYOBANYO Klozet Kapakları Kir Tutmaz Özel Yüzeyi Sayesinde Daima Kolayca Temizlenebilir.

4-Ürünümüz 5 Yıl Garantilidir. (Türkiye'de İlk Defa Bir Klozet Kapağına 5 Yıl Garanti Veren Tek Firmayız )

5-Bu Ürünü Evinizde, Ofisinizde ve Çocukların ve Büyüklerin Kullanabileceği Her Yerde Kolaylıkla Kullanabilirsiniz.

Yarışmanın Şartları:

-Bloğumun izleyicisi olmanız
- http://www.facebook.com/banyobanyo?ref=search sayfasını arkadaş olarak ekleyin.
-Bloğunuzda veya facebook sayfanızda yarışma haberini duyurmanız. buraya link vermeniz.
- banyobanyo.com sitesine üye olmanız ve sitede yer alan herhangi bir ürüne yorum bırakıp ilgili linki bu postun altına yorum olarak bırakmanız gerekiyor.
-Bloğu olmayanlarda gerekli şartları yerine getirip yarışmaya dahil olabilirler...

Katılan tüm arkadaşlara bol şans dilerim.. tık tık :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder