16 Kasım 2009 Pazartesi

Flormar'dan Güzel Haber


Makyaj Alışveriniz Artık Çok KolayFlormar, e-satış projesini hayata geçirdi. Böylece online satış sitesi ile kadınlar istedikleri zaman makyaj malzemelerini internetten satın alabilecekler. Başta çalışan kadınlar olmak üzere, alışverişini evden yapmak isteyen kadınlara büyük bir kolaylık sunacak olan online satış, eşlerine özel günlerinde süpriz yapmak isteyen ya da alışverişe çıkmaktan hoşlanmayan beylerin de tercihi olacak.

Bir tıkla yüzlerce ürün kapında
Evden çıkacak vaktiniz yok ya da iş yoğunluğundan fırsat bulamıyorsanız, Flormar’ın www.e-flormar.com adresine girip istediğiniz ürünün onlarca çeşit ve renk alternatifine anında ulaşabilirsiniz.

Ojeden göz farına, rujdan fondötene kadar binlerce üründen sizin için en uygun olanı seçmenizde ürünün fotoğrafı ve fiyat bilgisi size yardımcı olacak.

Online alışverişte siparişleriniz İstanbul sınırları içinde 1 gün, İstanbul dışında ise 2, maksimum 3 iş günü içerisinde kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor.

Bol puanlı ve taksitli alışveriş
Alışverişinizin ödemesini havale yolu ile yapabileceğiniz gibi, isterseniz kredi kartına taksit seçeneği ile de yapabilirsiniz. www.e-flormar.com adresinden yapacağınız alışverişler sizlere puan kazandıracak ve herbir alışveriş sonrası toplayacağınız puanlar size çeşitli avantajlar sağlayarak bir sonraki alışverişinizde fırsata dönüşecek.

Makyaj tüyoları da var
Online alışveriş dışında www.e-flormar.com adresinden, en moda güzellik bilgilerine, en çarpıcı makyaj tüyolarına, Flormar’ın ürün gamında gerçekleşen kampanyalara ve en son çıkan ürünlere ait bilgilere de rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
KATILMAK İÇİN :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder